Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Konkurs odbędzie się 13 grudnia 2023 r.oku (środa) w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

W I turze, która rozpocznie się o godzinie 9.30, zaprezentują się soliści. II tura rozpocznie się o godzinie 10.45, wystąpią w niej zespoły.

Pobierz harmonogram konkursu piosenki

 


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami jury z wynikami konkursu plastycznego oraz konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursach!
Laureatom gratulujemy zdobytych nagród oraz wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 20 grudnia 2023 roku, o godz. 9.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podczas Koncertu Galowego wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
Dzieci nagrodzone w konkursie recytatorskim zaprezentują się ponownie na scenie.

Prace plastyczne dzieci nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych na wystawę będzie można obejrzeć na wystawie w holu MDK.
 
 

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 6.12.2023 r. (środa) w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. 

Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania konkurs podzielono na dwie tury. I tura rozpocznie się o godzinie 9.30, II tura o godz. 10.15.

Pobierz  harmonogram

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, plastyczny oraz teatralny. Tematyka konkursów nawiązuje do zimy, świąt Bożego Narodzenia, postaci św. Mikołaja.

Przesłuchania uczestników konkursów recytatorskiego i piosenki odbędą się na żywo, natomiast ocena uczestników konkursu teatralnego odbędzie się na podstawie przesłanych nagrań spektakli/jasełek.Terminarz Konkursów:

  • 28.11.2023 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i prac na konkursy: plastyczny i recytatorski,
  • 5.12.2023 r. - koniec terminu nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
  • 6.12.2023 r., godz. 9.30 – konkurs recytatorski – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
  • 11.12.2023 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i nagrań spektakli/jasełek na konkurs teatralny,
  • 13.12.2023 r., godz. 9.30 – konkurs piosenki – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
  • 20.12.2023 r., godz. 9.30 - podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego, teatralnego i plastycznego, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminie.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

Formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

Formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.