PIĄTKA ZWYCIĘZCÓW!

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2017, organizowany przez Kuratorium Oświaty i Młodzieżowy Dom Kultury, wyłonił PIĄTKĘ naszych WSPANIAŁYCH DZIEWCZYN, których prace zostały zauważone przez jury konkursu.

• Nagrodę w kategorii wiekowej 15-21 lat otrzymała Julia Szmittko.
  • Nagrody w kategorii wiekowej 12-14 lat otrzymały: Łucja Maria Szmittko oraz Inga Gryk.
  • Wyróżnienie w kategorii wiekowej 8-11 lat przypadło Patrycji Kozikowskiej.
  • Praca Magdaleny Kalinowskiej, z kategorii wiekowej 8-11 lat została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.

Brawo dziewczyny! Wasze zaangażowanie i praca na Kreatywnych Zajęciach Plastycznych dają piękne rezultaty. Gratulujemy!

laureatki