Wspomnienie wystawy "Kolor i Forma"

W dniu 29.08.2023 w Galerii pod Zegarem Domu Kultury w Łapach odbył się finisaż wystawy prac uczniów z pracowni Rysunku Malarstwa i Grafiki - Moniki Sienkiewicz. Gratulujemy młodym artystom prezentacji tak pięknych dzieł a wszystkim, którzy nie mogli zwiedzić wystawy prezentujemy foto relację.

Zmiana nazwy pracowni!!!

Od początku roku szkolnego 2023/2024 pracownia plastyczna MDK na Żabiej 5, prowadzona rzez artystę plastyka Monikę Sienkiewicz zmienia swoją nazwę na: "Rysunek, Malarstwo, Grafika".

Aktualnosci

Wystawa prac uczniów z pracowni plastycznej Moniki Sienkiewicz w ramach wystawy wielkanocnej "Wiosenne Impresje". Zapraszamy na wystawę do Galerii Hol i Galerii Młodych MDK w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a.

Wystawa prac plastycznych pracowni Moniki Sienkiewicz

1 marca o godz. 18.00 w "Galerii 5" Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Żabiej 5 odbył się wernisaż prac plastycznych uczestników zajęć pracujących pod kierunkiem Moniki Sienkiewicz "Widziane przez szkło". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotował Kazimierz Jankowski.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.