Laureatki

W dniu 21 listopada, odbyło się podsumowanie XVIII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro" 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury". Nasze uczennice otrzymały nagrody i wyróżnienia:
-Klaudia Sztabińska zdobyła NAGRODĘ,
-Eliza Borowska zdobyła NAGRODĘ,
-Liwia Supronowicz - WYRÓŻNIENIE.
Gorąco gratulujemy!!! Prace laureatów można obejrzeć na pokonkursowej wystawie w Galerii Młodych MDK.

Natalia Masłowska

Od 19 listopada zapraszamy na autorską wystawę prac Natalii Masłowskiej ph.: "Jesień w Sadzie i Ogrodzie" do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej w Białymstoku - Muzeum Wsi przy ul. Leśnej 7 w Wasilkowie. Prezentację prac wykonanych w technice malarstwa akrylowego można obejrzeć w budynku Szkoły z Kalinowa-Solek na terenie skansenu. Młoda artystka uczęszcza do Młodzieżowego Domu Kultury, doskonaląc swe umiejętności w pracowni Rysunku, Malarstwa i Grafiki prowadzonej przez Monikę Sienkiewicz. Zapraszamy na wystawę a Natalii gratulujemy!!!

Wspomnienie wystawy "Kolor i Forma"

W dniu 29.08.2023 w Galerii pod Zegarem Domu Kultury w Łapach odbył się finisaż wystawy prac uczniów z pracowni Rysunku Malarstwa i Grafiki - Moniki Sienkiewicz. Gratulujemy młodym artystom prezentacji tak pięknych dzieł a wszystkim, którzy nie mogli zwiedzić wystawy prezentujemy foto relację.

Zmiana nazwy pracowni!!!

Od początku roku szkolnego 2023/2024 pracownia plastyczna MDK na Żabiej 5, prowadzona rzez artystę plastyka Monikę Sienkiewicz zmienia swoją nazwę na: "Rysunek, Malarstwo, Grafika".

Aktualnosci

Wystawa prac uczniów z pracowni plastycznej Moniki Sienkiewicz w ramach wystawy wielkanocnej "Wiosenne Impresje". Zapraszamy na wystawę do Galerii Hol i Galerii Młodych MDK w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a.

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.