DZIEŃ i NOC

Przedstawiamy działania plastyczne w oparciu o zestaw barw achromatycznych. Uczestnicy zajęć z pracowni plastycznej instruktor Moniki Sienkiewicz zobrazowali zagadnienie dnia i nocy mając do dyspozycji biel, czerń oraz szeroką gamę szarości. Ćwiczenie to stworzyło możliwość rozbudzenia wyobraźni oraz dało wiele możliwości interpretacji tematu.

Świat motyli

Obserwacja motyli jest zajęciem pełnym estetycznych doznań, ciekawym i inspirującym. Spójrzcie, jak grupa Kreatywnych Zajęć Plastycznych (z 7 klasy szkoły podstawowej) zobrazowała ten fascynujący świat barwnych stworzeń.

Piękno wieku dojrzałego

Poświęcają nam uwagę i swój czas, wypatrują, troszczą się i czekają właśnie na nas. Od nich każdego dnia otrzymujemy wsparcie, pokłady uśmiechu oraz miłości. Doceniając doświadczenie, szlachetność naszych seniorów, odwzajemniamy się portretami. Wychowankowie pracowni plastycznej art. plastyka Moniki Sienkiewicz przedstawiają piękno wieku dojrzałego.

Wesołych Świąt!

Każdy z nas przeglądał się kiedyś w świątecznej bombce...jaka to radość i dobra zabawa. Portret widziany na wypukłej, gładkiej powierzchni prezentuje się jak w obiektywie rybiego oka. Uwypukla i powiększa te fragmenty przedstawienia, które znajdują się najbliżej.

Grupa pasjonatów sztuki z pracowni plastycznej instruktor Moniki Sienkiewicz przygotowała świąteczne bombki z własnymi podobiznami. Wesołych Świąt!