V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Eliza Borowska otrzymała wyróżnienie za pracę "Szkoła Żydowska w Białymstoku" w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym :"Z moich rodzinnych stron - zabytki zapomniane, warte ocalenia", organizowanym przez Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce. Głównym celem konkursu było spopularyzowanie wyjątkowych, wartościowych zabytków lokalnych ojczyzn, zachęcenie do zapoznania się z ich historią, a także uświadomienie potrzeby ochrony tych obiektów.
Wystawę prac można oglądać w Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce od dnia 12 stycznia 2024 roku.
https://muzeum.wieliczka.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-z-moich-rodzinnych-stron-zabytki-zapomniane-warte-ocalenia-2023
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wspaniały sukces Elizy Borowskiej

Eliza Borowska laureatką XIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przyroda w Kolorach 2023". Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 27 stycznia 2024 r. o godz. 12.00 w MDK w Krakowie. Nagrodzoną pracę uczennicy Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku można obejrzeć na towarzyszącej wydarzeniu wystawie nagrodzonych prac uczestników konkursu. Eliza Borowska na co dzień doskonali swe umiejętności w pracowni "Rysunku, Malarstwa i Grafiki" prowadzonej przez art. plastyka Monikę Sienkiewicz w MDK ZPO nr 2 na Żabiej 5 w Białymstoku. Gratulujemy nagrody i podziwiamy pracę młodej artystki!

image00000012

Sukces plastyków z pracowni Moniki Sienkiewicz

Uczennice z pracowni plastycznej Moniki Sienkiewicz otrzymały wyróżnienia w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "POEZJA W OBRAZACH":

- Małgorzata Adamska w kategorii 13-15 lat za pracę do wiersza Tomasza Nowaczyka "Gęsi",
- Milena Suchocka w kategorii 13-15 lat za pracę do wiersza Ady Kopcińskiej - Niewiadomskiej "Baran, baran, beee",
- Wiktoria Falkowska w kategorii 16-19 lat za pracę do wiersza Wisławy Szymborskiej "Oda do starości".

Laureatkom GRATULUJEMY!!!

Prace konkursowe prezentowane będą od 15.06.2023 r. na wystawie w siedzibie organizatora, Pałacu Młodzieży - Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie.

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.