Konkurs plastyczny „JESTEŚMY JEDNYM ŚWIATEM" rozstrzygnięty!

Dnia 15 maja 2017 roku, komisja w składzie:

Dominika Andrzejewska, wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, Zbigniew Świdziński, artysta plastyk, instruktor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, Lidia Dobosz, wieloletni instruktor plastyki użytkowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku po obejrzeniu 214 prac z 30 placówek i 2 prac przesłanych indywidualnie postanowiła przyznać 13 nagród i 14 wyróżnień oraz zakwalifikować do wystawy 14 prac, z czego: 3 NAGRODY, 2 WYRÓŻNIENIA i jedna praca ZAKWALIFIKOWANA DO WYSTAWY należą do uczestników zajęć z pracowni Moniki Sienkiewicz. Najserdeczniejsze gratulacje składam naszej zdolnej młodzieży!!!

Miłosz Kulesza, jedyna praca nagrodzona w kategorii powyżej 16 lat,
Julia Magdalena Koper - praca nagrodzona w kategorii 10-15 lat,
Inga Gryk - praca nagrodzona w kategorii 10-15 lat,
Wiktoria Podbielska, praca wyróżniona w kategorii 10-15 lat,
Weronika Niemotko - praca wyróżniona w kategorii 10-15 lat,
Pola Barczar, praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.