"Białystok wczoraj, dziś, jutro..."

XV edycja konkursu plastycznego "Białystok wczoraj, dziś, jutro..." ph. "Magiczny Białystok" zakończyła się sukcesem naszych uzdolnionych uczestników zajęć. Spośród 220 nadesłanych prac, 11 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Jury konkursu zdecydowało o przyznaniu nagród i wyróżnień.

W kategorii II nagrody otrzymały m.in.:

• Aleksandra Rembowicz, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz
  • Inga Gryk, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz

W kategorii II wyróżnienia otrzymały m.in.:

• Zofia Felkner, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz
  • Magdalena Kalinowska, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz

W kategorii III nagrodę otrzymała m.in.:

• Julia Magdalena Koper, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz
  • Gratuluję i jestem pod wrażeniem Waszej pomysłowości, kreatywności i umiejętności plastycznych. Brawo dziewczyny!