2 NAGRODY, 4 WYRÓŻNIENIA i 4 PRACE ZAKWALIFIKOWANE NA WYSTAWĘ

W podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość" - Białystok 2018 uczestnicy zajęć trzech różnych grup wiekowych zostali nagrodzeni i wyróżnieni. Na konkurs napłynęło 617 prac. Spośród nich:

• Magdalena Kalinowska otrzymała nagrodę w kategorii wiekowej 12-14 lat,
  • Zuzanna Januszko otrzymała nagrodę w kategorii wiekowej 12-14 lat,
  • wyróżnienie w kategorii wiekowej 15-21 lat przyznano Wiktorii Podbielskiej,
  • wyróżnienie w kategorii wiekowej 12-14 lat otrzymała Luiza Niepłocha,
  • wyróżnienie w kategorii wiekowej 12-14 lat przyznano Weronice Niemotko,
  • Aleksandra Niepłocha otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej 8-11 lat,
  • dodatkowo prace Agaty Wyszkowskiej, Eweliny Skiepko, Marka Citkowskiego oraz kolejna praca Magdaleny Kalinowskiej zostały zakwalifikowane na wystawę w Galerii Młodych w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Gratuluję, wszyscy powinniście się czuć ZWYCIĘZCAMI. Zapraszam do oglądania pokonkursowej wystawy od 26 kwietnia w Galerii Młodych w MDK w Białymstoku.