Sześciu wspaniałych

W Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2019, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku w kategorii powyżej 15 lat możemy poszczycić się sześcioma laureatkami:

1. Ewelina Skiepko, 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;
  2. Julia Magdalena Koper, 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;
  3. Zuzanna Januszko, 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;
  4. Milena Olga Błażko, 18 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;
  5. Zofia Paszkiewicz, 15 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;
  6. Aleksandra Kowalewska, 19 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, opiekun Monika Sienkiewicz;

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na pokonkursową wystawę, którą można obejrzeć od dnia 24.04.2019 r. w Galerii Młodych MDK przy ul. Warszawskiej 79a w Białymstoku. Data uroczystego podsumowania konkursu połączonego z wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom zostanie podana w terminie późniejszym. Informacja ta znajdzie się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury.