Praca Magdy na wystawie w Galerii CK AGORA we Wrocławiu

Praca plastyczna Magdaleny Żdanuk rozwijającej swoje pasje pod opieką art. plastyka Moniki Sienkiewicz została wyłoniona z 2700 prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "NUDZI-MISIE". Wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej 13-16 lat. Wydarzenie cieszyło się OGROMNYM zainteresowaniem. Nagrodzone i wyróżnione dzieła młodych artystów możemy podziwiać w Galerii CK AGORA we Wrocławiu od 06 marca 2020 roku.

Jury w uzasadnieniu werdyktu podkreśliło:

"...To ogromnie budujące, kiedy widzi się młodych twórców zainteresowanych sztuką i tworzących w tylu różnorodnych technikach. Kontakt z materiałami plastycznymi rozwija kreatywność, kształtuje wrażliwość oraz uczy w dobie cyfrowości, autentyczności przedmiotów..."

Werdykt jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "NUDZI-MISIE":