II miejsce oraz Nagroda Dyrektora Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Marek Citkowski z pracowni plastycznej mgr sztuki Moniki Sienkiewicz laureatem 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Wydział Sztuki Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Komisja konkursowa w składzie:

mgr Zbigniew Urbalewicz - przewodniczący,
dr hab. Marzena Huculak, prof. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
dr hab. Violetta Kulikowska-Parkasiewicz, prof. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
zakwalifikowała prace plastyczne Marka Citkowskiego do grona 34 finalistów w 1 etapie konkursu. Rozstrzygnięcie drugiego etapu przyniosło ogromny sukces wychowankowi Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Marek Citkowski wywalczył: II miejsce oraz Nagrodę Dyrektora Instytutu Sztuk Pięknych.

Z przyjemnością informujemy, że pokonkursowa wystawa prac finalistów i nagrodzonych odbędzie się w kwietniu 2020 roku w Galerii Przepompownia w Instytucie Sztuk Pięknych w Olsztynie.