"Na Granicy"

Prace Magdy, Luizy i Bartka, uczęszczających do pracowni plastycznej instruktor Moniki Sienkiewicz, możemy podziwiać w e-wydawnictwie "Na Granicy", opracowanym przez Podlaski Instytut Kultury. E-publikacja jest podsumowaniem konkursu literacko-plastycznego. Przytaczając słowa organizatorów konkursu:

"Eseje i obrazy napłynęły z całej Polski – z Gdańska, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Będzina, Leżajska, Wrocławia, Torunia, Gołdapi, Konina, ale najwięcej, oczywiście, z województwa podlaskiego – Białegostoku, Moniek, Sokółki, Wasilkowa, Łysek, Gródka, Choroszczy, Bielska Podlaskiego, Grajewa, Szepietowa. W sumie nadesłano 37 prac literackich i 36 plastycznych.

Wszystkie ukazywały mierzenie się z bardzo trudnymi emocjami – lękiem, niepokojem czy wręcz paniką. Jednocześnie zawierały sporą dawkę nadziei na dobrą zmianę w życiu, przewartościowanie go, dostrzeżenie tego, co naprawdę ważne."

Przechwytywanie

https://pikpodlaskie.pl/wp-content/uploads/2021/02/e-publikacja-na-granicy.pdf

https://pikpodlaskie.pl/na-granicy-publikacja-wybranych-prac/

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.