Kolejny sukces Plastyków z naszej pracowni!!!

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Królewska gra – SZACHY" rozstrzygnięty!

Uczestnicy zajęć plastycznych z pracowni instruktor Moniki Sienkiewicz zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu:

- WIKTOR SOBOLEWSKI, lat 18 – MDK, Białystok otrzymał NAGRODĘ DYREKTORA MDK „ŚRÓDMIEŚCIE", WROCŁAW,

- ANASTAZJA SZTABIŃSKA, lat 16 – MDK, Białystok, WYRÓŻNIENIE,

- ZOFIA PASZKIEWICZ, lat 17 – MDK, Białystok, WYRÓŻNIENIE,

- NATALIA JOKA, lat 14 – MDK, Białystok, WYRÓŻNIENIE,

- GABRIELA GRODZKA, lat 13; MILLA HALICKA, lat 13; ZUZANNA SUCHOWIERSKA, lat 13; ANNA POTAPCZYK, lat 13; ZUZANNA PASZKIEWICZ, lat 13; HANNA KALINOWSKA, lat 13; - MDK, Białystok, ze swoimi pięknymi pracami zakwalifikowały się do UDZIAŁU W WYSTAWIE KONKURSOWEJ.

Mottem całego wydarzenia było hinduskie przysłowie sprzed 2 tysięcy lat:

„SZACHY SĄ JAK OCEAN, GDZIE SIĘ MRÓWKA NAPIJE I SŁOŃ WYKĄPIE".

Zapraszamy do oglądania galerii wybranych prac konkursowych na stronie organizatora:

Jury konkursu podkreśla poziom artystyczny, dojrzałość i nieokiełznaną wyobraźnię autorów, która ten trudny temat przeniosła wręcz w metafizyczny wymiar i sprawiła że wystawa pokonkursowa jest niezwykła.