Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Dotyku" 2022

Jury konkursu doceniając piękno i oryginalność nadesłanych realizacji przyznało NAGRODY RÓWNORZĘDNE: Anastazji Szewiel, lat 17, Aleksandrze Zuchwalskiej, lat 17, Kacprowi Januszkiewicz, lat 14. Wyróżnienie zdobyła Milla Halicka. Zaś do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace: Natalii Joki, Zuzanny Gierasimiuk, Wiktorii Falkowskiej, Bartłomieja Utko, Anny Potapczyk, Hanny Bilewicz. Utalentowana młodzież kształtuje swe umiejętności w pracowni plastycznej instruktor Moniki Sienkiewicz, na ul. Żabiej 5 Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

Wszystkim SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zmysł dotyku jest jednym z pięciu, dzięki któremu odbieramy otaczający nas świat. Dotyk kojarzony jest głównie z dłonią, ale żyjąc bliżej natury korzystamy z niego całym ciałem.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz galerią plastyczną obrazującą ten niezwykły temat.