Wspaniały sukces Elizy Borowskiej

Eliza Borowska laureatką XIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Przyroda w Kolorach 2023". Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 27 stycznia 2024 r. o godz. 12.00 w MDK w Krakowie. Nagrodzoną pracę uczennicy Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku można obejrzeć na towarzyszącej wydarzeniu wystawie nagrodzonych prac uczestników konkursu. Eliza Borowska na co dzień doskonali swe umiejętności w pracowni "Rysunku, Malarstwa i Grafiki" prowadzonej przez art. plastyka Monikę Sienkiewicz w MDK ZPO nr 2 na Żabiej 5 w Białymstoku. Gratulujemy nagrody i podziwiamy pracę młodej artystki!