Laureaci XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Na XXXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu „Ziemia jest jedna. Skrzydlaty Świat – Ptaki” wpłynęło 714 prac plastycznych z 117 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski.

Jury konkursu przyznało NAGRODĘ - ELIZIE BOROWSKIEJ, zaś prace malarskie JULII WYSZPIAŃSKIEJ, ZUZANNY POPKO, KAROLINY MICHALAK, AUGUSTYNA JACKOWSKIEGO zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej zorganizowanej w Galerii Twórczości Plastycznej Młodych działającej w MDK „Śródmieście” we Wrocławiu. Uroczysty wernisaż odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 12.00 na ul. Dubois 5 we Wrocławiu. Gratulujemy naszym zdolnym uczniom, pracującym pod opieką artystyczną Moniki Sienkiewicz na Żabiej 5 Młodzieżowego Domu Kultury ZPO Nr 2 w Białymstoku.