XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat"

Rysunki naszych uczennic: Anny Potapczyk, Julii Gościewskiej i Anny Zajkowskiej (z pracowni plastycznej Moniki Sienkiewicz) zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mój Świat". Na tegoroczną edycję zatytułowaną "Portret" napłynęło 2 095 prac z: Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Słowacji, Tajwanu, Litwy, Chin, Włoch i USA. Tym bardziej cieszy nas fakt docenienia prac plastycznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Wernisaż wystawy odbędzie się 15 czerwca 2024 roku, o godzinie 12:00 w Galerii Krańcowej, mieszczącej się w głównej siedzibie Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice" w Lublinie, przy ul. Krańcowej 106.
Gratulujemy i zapraszamy!