Festiwal Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny powiew”

Laureatów konkursu "Wiosenny Powiew" zapraszamy po odbiór oryginałów dyplomów oraz statuetek w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Istnieje możliwość przesłania dyplomów oraz statuetek  pocztą, na koszt odbiorcy, osobom spoza Białegostoku. Zainteresowanych laureatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 85 732 79 49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Festiwalu Piosenki Poetyckiej online Wiosenny Powiew.

Na uroczyste rozstrzygnięcie festiwalu – wręczenie statuetek i dyplomów połączone z prezentacjami wokalnymi nagrodzonych i wyróżnionych wykonawców, zapraszamy we wrześniu.

O dokładnym terminie poinformujemy Państwa drogą mailową i telefoniczną.

Dyplomy wyślemy drogą elektroniczną.

Pobierz komunikat

 


Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 12-21 lat z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny Powiew". Festiwal odbędzie się online, na podstawie zgłoszeń nagrań audio-wideo. Konkurs skierowany jest do solistów. Uczestnik może wykonać utwór a cappella, z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystując półplayback (podkład muzyczny).

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz nagrania audio-wideo do dnia 12 czerwca 2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com).

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.