Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej - online

Organizatorami przeglądu są Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek pozaszkolnych województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem przeglądu jest popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Tegoroczny przegląd odbędzie się online. Uczestnik przeglądu przygotowuje do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella lub z akompaniamentem dowolnych instrumentów. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie nagrania audio-wideo do dnia 8 listopada 2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com). W nazwie pliku należy umieścić: imię i nazwisko, tytuł utworu, np.: Jan Kowalski_Czerwone maki.

Wszystkie prezentacje oceni powołane przez Organizatorów Jury, na podstawie nadesłanych zgłoszeń, przeprowadzi ocenę oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.

Wyniki przeglądu zostaną zamieszczone na podstronie wydarzenia oraz profilu FB Młodzieżowego Domu Kultury - dnia 17 listopada 2020 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną do dnia 8 listopada 2020 roku wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy:

Pobierz regulamin

afisz 2020 Przegląd Pieśni Patriotycznych