Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew" – online

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz obejrzenia podsumowania Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew". Laureatów zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79a, od 23 marca do 23 kwietnia 2021 roku w dni powszednie w godz. 9.00-18.00.

Istnieje możliwość przesłania dyplomów oraz nagród pocztą, na koszt odbiorcy. Zainteresowanych laureatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

https://youtu.be/B7dJzP4CJGE

Pobierz protokół


Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 12-21 lat z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Festiwal odbędzie się online, na podstawie zgłoszeń nagrań audio-wideo. Konkurs skierowany jest do solistów. Uczestnik może wykonać utwór a cappella, z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystując półplayback (podkład muzyczny).Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz nagrania audio-wideo do dnia 5 marca 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com).

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz regulamin

 

Afisz Wiosenny powiew 2021

Z przyjemnością informujemy, iż Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

 
herb honorowy patronat jpg
 

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.