"My English Song"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki angielskiej "My English Song" (komunikat)oraz do obejrzenia prezentacji wykonawców nagrodzonych i wyróżnionych.

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe nagrodzeni i wyróżnieni mogą odebrać w dniach 24.05-18.06.2021, w godz. 9.00-18.00, w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 79A.

Serdecznie gratulujemy laureatom.Dziękujemy młodym wykonawcom, którzy podjęli trud przygotowania się do konkursu, a także nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom wspomagającym. Życzymy wielu sukcesów i zapraszam za rok. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się już "na żywo"!!!

Pobierz komunikat

Prezentacja


Serdecznie zapraszamy przedszkolaków w wieku 5-6 lat i uczniów klas "0" szkół podstawowych do udziału w konkursie piosenki online "My English Song". W związku z zaistniałymi warunkami (Covid 19) termin przesyłania zgłoszeń i nagrań został wydłużony do 13 maja 2021 r.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.