Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 zaprasza dzieci i młodzież do udziału w przeglądzie Pieśni Patriotycznych.

Organizatorami przeglądu są: Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek wychowania pozaszkolnego województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem przeglądu jest popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Uczestnik przeglądu przygotowuje do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella, z akompaniamentem dowolnych instrumentów lub wykorzystaniem półplaybacku. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie nagrania audio-wideo do dnia 26 października 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com). W nazwie pliku należy podać: imię i nazwisko, tytuł utworu, np.: Jan Kowalski_Czerwone maki.

Wszystkie prezentacje oceni powołane przez Organizatorów Jury, na podstawie nadesłanych zgłoszeń, przeprowadzi ocenę oraz przyzna nagrody i wyróżnienia. Komisja będzie obradować w trybie zdalnym.
Wyniki przeglądu zostaną zamieszczone na podstronie wydarzenia Młodzieżowego Domu Kultury - dnia 4 listopada 2021 roku.

Organizatorzy przewidują organizację gali podsumowującej przegląd połączonej z wręczeniem nagród i wyróżnień. Organizacja podsumowania imprezy jest uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Formularz zgłoszenia

Regulamin

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.