Konkurs Piosenki Wakacyjnej 2022

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Do udziału zapraszamy solistów oraz zespoły wykonujące utwory a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystujące półplayback (podkład muzyczny). Uczestnicy przygotowują dowolne utwory o tematyce wakacyjnej.

Warunkiem zgłoszenia do konkursu jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na stronie internetowej MDK oraz przesłanie podkładu muzycznego do dnia 4 czerwca 2022 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com). W nazwie pliku należy umieścić: imię i nazwisko, tytuł utworu.

​Konkurs odbędzie się dnia 15 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz regulamin

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.