Konkurs Piosenki Wakacyjnej 2022

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz protokół


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem prezentacji. Uwaga! Uczestników prosimy o przybycie pół godziny przed planowanym występem. Dziękujemy.

Pobierz harmonogram

 


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Do udziału zapraszamy solistów oraz zespoły wykonujące utwory a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystujące półplayback (podkład muzyczny). Uczestnicy przygotowują dowolne utwory o tematyce wakacyjnej.

Warunkiem zgłoszenia do konkursu jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na stronie internetowej MDK oraz przesłanie podkładu muzycznego do dnia 4 czerwca 2022 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com). W nazwie pliku należy umieścić: imię i nazwisko, tytuł utworu.

​Konkurs odbędzie się dnia 15 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz regulamin

Z przyjemnością informujemy, iż Konkurs Piosenki Wakacyjnej otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

Honorowy patronat:

Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.