Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami
konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział, osoby nagrodzone i wyróżnione zapraszamy do udziału w koncercie galowym, który odbędzie się 24 listopada 2022 r., o godz.
10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A. Podczas koncertu zostaną wręczone dyplomy oraz upominki.

Koncert uświetnią występy nagrodzonych uczestników.

Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu do dnia 22 listopada 2022 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz komunikat

 


Szanowni Państwo,

ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń prezentacje Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej zostały podzielone na dwa dni i odbędą się 16 listopada (środa) oraz 17 listopada (czwartek) 2022 roku.

16 listopada zaprezentują się uczniowie klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych (kategoria I i II)

17 listopada zaprezentują się uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych (kategoria III i IV).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem występów.

Dziękujemy i do zobaczenia w MDK!

Pobierz harmonogram

 


Organizatorami przeglądu są: Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły oraz chóry ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek pozaszkolnych województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem przeglądu jest popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Uczestnicy przeglądu przygotowują do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystaniem półplaybacku (podkład muzyczny). Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 3 listopada 2022 roku.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79A.
Uroczysta Gala podsumowująca przegląd połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją laureatów odbędzie się 24 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Zapoznaj się z regulaminem

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.