XXX Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami XXX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie zaś laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 31 marca 2023 roku, o godz. 9.30 w MDK, ul. Warszawska 79a.

Laureaci, zarówno dzieci nagrodzone jak i wyróżnione, otrzymają upominki i dyplomy. Natomiast na scenie zaprezentują się ponownie tylko dzieci nagrodzone.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników XXX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Festiwal odbędzie się 23 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Soliści rozpoczną swoje prezentacje od godziny 9.30, natomiast zespoły od godziny 10.50.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 23 marca 2023 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić 3 solistów lub 1 zespół (max. 6 osób).

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 15 marca 2023 roku wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz przesłać nagranie akompaniamentu poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. https://wetransfer.com, podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko dziecka lub nazwę zespołu.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego laureatów - 31 marca 2023 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

wypełnij formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.