Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku w dniach 16-17 listopada 2023 r.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom, zaś wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Laureatów (osoby nagrodzone i wyróżnione) serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.  Podczas koncertu osoby nagrodzone zaprezentują się ponownie na scenie. Prosimy o potwierdzenie przybycia do wtorku, 21 listopada pod numerem690 832 690 lub na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 

 
Przesłuchania konkursowe Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbędą się 16 i 17 listopada 2023 w Młodzieżowym Domu Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

16 listopada, godz. 10.00
I - uczniowie klas I-III szkół podstawowych
II - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych
 
17 listopada, godz. 10.00
III - uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych
IV - uczniowie szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów.

Pobierz harmonogram

 


Organizatorami przeglądu są: Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku. Fundatorem nagród jest Podlaski Kurator Oświaty.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły oraz chóry ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek pozaszkolnych województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem przeglądu jest popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Uczestnicy przeglądu przygotowują do prezentacji jeden utwór. Utwór może być wykonany a cappella z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystaniem półplaybacku (podkład muzyczny). Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 5 listopada 2023 roku.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 listopada 2023 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79A. W przypadku dużej ilości zgłoszeń przesłuchania konkursowe będą rozłożone na dwa dni i odbędą się 16 i 17 listopada. Informacja na temat ilości dni przesłuchań zostanie podana na stronie MDK w terminie późniejszym.

Uroczysta Gala podsumowująca przegląd połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją laureatów odbędzie się 23 listopada 2023 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Zapoznaj się z regulaminem

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.