Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Konkursu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Prezentacje odbędą się 12 kwietnia 2024 roku, godz. 9.30, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Do zobaczenia w MDK.

Pobierz harmonogram


Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew".

W konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły wokalno-instrumentalne, konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja utworu z gatunku piosenki poetyckiej.
Zgłoszenie ucznia/uczniów do konkursu może dokonać nauczyciel reprezentujący szkołę lub placówkę. Nauczyciel może zgłosić jednego solistę lub jeden zespół.
Konkurs odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca 2024 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 29 marca 2024 roku.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy.

Konkurs objęty został honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.