Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Konkursu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Prezentacje odbędą się 12 kwietnia 2024 roku, godz. 9.30, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Do zobaczenia w MDK.

Pobierz harmonogram

Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew".

W konkursie mogą wziąć udział soliści oraz zespoły wokalno-instrumentalne, konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja utworu z gatunku piosenki poetyckiej.
Zgłoszenie ucznia/uczniów do konkursu może dokonać nauczyciel reprezentujący szkołę lub placówkę. Nauczyciel może zgłosić jednego solistę lub jeden zespół.
Konkurs odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca 2024 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 29 marca 2024 roku.

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy.