XXXI Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 15 maja 2024 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić 3 solistów lub 1 zespół (max. 6 osób).

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 6.05.2024 roku wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz przesłać nagranie akompaniamentu poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. https://wetransfer.com, podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko dziecka lub nazwę zespołu.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego laureatów - 17 maja 2024 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.

facebooklogo pntablicalogo bip

Deklaracja dostępności.