Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”, Białystok 2020

Uwaga,

w związku z zaistniałą sytuacją, terminarz konkursu zostanie zmieniony, dotyczy to w szczególności terminu przesłania prac.

Zgłoszenia i prace będą przyjmowane do odwołania.

Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/MDK.Bialystok/.

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2020.

Termin nadsyłania prac oraz elektronicznego formularza zgłoszeniowego upływa 24 marca 2020 r. Uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79a).

Pobierz regulamin