„BIAŁYSTOK – WCZORAJ – DZIŚ – JUTRO”

Szanowni Państwo,

to już XVI edycja Konkursu Plastycznego Białystok wczoraj, dziś, jutro, która w tym roku przebiega pod hasłem "Białystok miastem wielu kolorów i kultur". Jest to także pierwsza edycja tego konkursu rozstrzygana i podsumowywana w trybie online. Wszystkim uczestnikom naszego konkursu, a także ich opiekunom serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac oraz gratulujemy otrzymanych nagród i wyróżnień. Jednocześnie przypominamy, że po odbiór nagród rzeczowych i dyplomów można się zgłaszać w dniach 2-30 listopada 2020 roku do Młodzieżowego Domu Kultury. Dyplomy za udział w wystawie oraz za udział w konkursie zostaną przesłane na adresy mailowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym. Ze względu na procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19, obowiązujące w naszej placówce, wystawa prac konkursowych będzie otwarta tylko dla stałych uczestników zajęć MDK. 

A już teraz zapraszamy do obejrzenia multimedialnego podsumowania naszego konkursu. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, pani Iwona Szcześniak, złoży gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz zaprosi do obejrzenia projekcji nagrodzonych i wyróżnionych prac, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku zabierze nas w podróż w czasie po naszym mieście.

Zapraszamy!

Podsumowanie online

 


 "Białystok wczoraj-dziś-jutro" pod hasłem "Białystok miastem wielu kolorów i kultur".

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Informujemy, że relacja z podsumowania konkursu (w trybie online) będzie opublikowana

w dniu 29 października 2020 r. na naszej stronie internetowej

www.mdk.bialystok.pl oraz portalu https://www.facebook.com/MDK.Bialystok

Osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody, zaś osobom, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę, zostaną przekazane dyplomy pamiątkowe. Po ich odbiór należy zgłosić się na portiernię MDK przy ul. Warszawskiej 79 A w dniach 2- 30 listopada, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 19.00.

Laureatów konkursu (osoby nagrodzone, wyróżnione oraz autorzy prac zakwalifikowanych na wystawę) uprzejmie prosimy o doręczenie prac do siedziby placówki do dnia 23 października 2020 r. Prace można składać osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Warszawskiej 79 A na portierni na parterze lub przesyłać pocztą na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok, pok nr 5.

Otwarcie wystawy pokonkursowej zaplanowane jest na 29 października 2020 r.

Pobierz komunikat

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczające do szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do lat 20 (górna granica wieku nie dotyczy uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego) do udziału w konkursie plastycznym. Szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin pdf

Pobierz regulamin doc

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.