WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU

inspirowany postacią Jana Klemensa Branickiego, w związku z ogłoszeniem roku 2021 przez miasto Białystok Rokiem Jana Klemensa Branickiego

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkurs.

00 info play

Kilka słów do laureatów skierowała pani Iwona Beata Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku oraz pani Ida Stefanowicz - samodzielne Stanowisko Pracy ds. Komunikacji Społecznej NBP Oddział Okręgowy w Białymstoku. Po zakończeniu część oficjalnej rozpocznie się prezentacja prac nagrodzonych i wyróżnionych. Zapraszamy.

Pełna lista osób nagrodzonych i wyróżnionych oraz informacja o terminie i miejscu zwiedzania wystawy pokonkursowej, jak również formie odbioru nagród, wyróżnień i dyplomów, znajduje się w komunikacie.

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Pobierz komunikat


Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu inspirowanego postacią Jana Klemensa Branickiego, w związku z ogłoszeniem roku 2021 przez miasto Białystok Rokiem Jana Klemensa Branickiego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

  • 8-11 lat,
  • 12-14 lat,
  • 15-20 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 21 maja 2021 r.

Uroczyste podsumowanie online konkursu planowane jest w dniu 15 czerwca 2021 roku. Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 w okresie od 21 czerwca do 30 lipca br. (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.