WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU – II edycja

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z komunikatem II edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego LUDZIE BIAŁEGOSTOKU - HISTORIE ZAPAMIĘTANE.

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie i wspaniałe prace, a laureatom nagród i wyróżnień oraz autorom prac przyjętych do wystawy jak również opiekunom, składamy serdeczne gratulacje.

Zapraszamy wszystkich uczestników i opiekunów do udziału w uroczystym podsumowaniu, połączonym z wręczeniem nagród laureatom konkursu, które odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału (uczestnika i opiekuna), wysyłając maila zwrotnego do 15 kwietnia br.

Z poważaniem - Jacek Forfa.

Pobierz komunikat


Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu ilustrującego wydarzenia oraz osoby, które urodziły się lub mieszkały i znacząco zapisały się w historii Białegostoku.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

  • 8-11 lat,
  • 12-14 lat,
  • 15-20 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 11 marca 2022 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 21 kwietnia 2022 roku. Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.