Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Maria Konopnicka – z wierszy malowane”

180 lat temu, 23 maja 1842 r., w Suwałkach urodziła się Maria Stanisława Wasiłowska. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2022 Rokiem Marii Konopnickiej.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości poetyckiej pisarki.

Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć w placówkach oświatowo-wychowawczych oraz zajęć w placówkach pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 14 października 2022 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 28 października 2022 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.