Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Maria Konopnicka – z wierszy malowane”

Zdjęcia z uroczystego podsumowania Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Maria Konopnicka – z wierszy malowane” (zdjęcia Kazimierz Jankowski)


Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Maria Konopnicka - z wierszy malowane" objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 28 października 2022 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Prosimy o potwierdzenie przybycia laureatów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26.10.2022 r.

Pobierz komunikat

 


Sejm ustanowił 2022 Rokiem Marii Konopnickiej, wybitnej poetki, nowelistki pisarki okresu pozytywizmu. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości poetyckiej pisarki.

Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć w placówkach oświatowo-wychowawczych oraz zajęć w placówkach pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 14 października 2022 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 28 października 2022 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Z przyjemnością informujemy, iż Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Maria Konopnicka – z wierszy malowane” otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.