„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2023

Wyniki konkursu plastycznego "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość", Białystok 2023

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego"Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość", Białystok 2023.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Przesunięcie o tydzień początkowego terminu podyktowana jest zmianami organizacyjnymi, za które przepraszamy.

Prosimy o potwierdzenie przybycia laureatów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.04.2023 r.

Dziękujemy wszystkim za udział!

Pobierz komunikat


Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość", Białystok 2023.

Termin nadsyłania prac oraz elektronicznego formularza zgłoszeniowego upływa 17 marca 2023 r. Uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień, odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO Nr 2 w Białymstoku (ul. Warszawska 79a).

Szczegółowe informacje w regulaminie

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.