Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój bohater"

III EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT BANKNOTU PH. "MÓJ BOHATER".

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z komunikatem III edycji Wojewódzkiego konkursu plastycznego na projekt banknotu ph. "Mój bohater".

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie i wspaniałe prace, a laureatom nagród i wyróżnień, jak również opiekunom, składamy serdeczne gratulacje.

Zapraszamy wszystkich uczestników i opiekunów do udziału w uroczystym podsumowaniu, połączonym z wręczeniem nagród laureatom konkursu, które odbędzie się 30 maja 2023 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału (uczestnika i opiekuna), wysyłając maila zwrotnego do 26 maja br.

Współorganizatorem i fundatorem nagród jest Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Z przyczyn organizacyjnych, wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79A) w terminie od 30 maja do 10 lipca 2023 roku.

Z poważaniem - Jacek Forfa.

Pobierz komunikat

 


Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu przedstawiającego postacie, które są dla nas symbolem bohaterstwa lub miejsca upamiętniające bohaterskie czyny - „Mój bohater". Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

* 8-11 lat,
* 12-14 lat,
* 15-20 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 28 kwietnia 2023 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 30 maja 2023 roku.

Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Formularz zgłoszenia

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin

W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udziela Jacek Forfa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Dział Organizacji Imprez, t. 690 832 690

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.