Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój bohater"

Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu przedstawiającego postacie, które są dla nas symbolem bohaterstwa lub miejsca upamiętniające bohaterskie czyny - „Mój bohater". Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

* 8-11 lat,
* 12-14 lat,
* 15-20 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 28 kwietnia 2023 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 30 maja 2023 roku.

Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Formularz zgłoszenia

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin

W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udziela Jacek Forfa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Dział Organizacji Imprez, t. 690 832 690

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.