Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Julian Tuwim – w krainie wierszy” w ramach projektu "Historia w ulicach zaklęta"

Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli i wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć w placówkach oświatowo-wychowawczych oraz zajęć w placówkach pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego. Prace będą oceniane i nagradzane z zachowaniem podziału na kategorie wiekowe:
I kategoria: do 7 lat,
II kategoria: 8-11 lat,
III kategoria: 12-14 lat,
IV kategoria: 15 lat i powyżej.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości Juliana Tuwima - wybitnego poety i pisarza.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 12 października 2023 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok.
Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 31 października 2023 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.