„Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury”

Szanowni Państwo,

z przyjemnością publikujemy wyniki XVIII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro" 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury". Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 21 listopada 2023 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79 a. Serdecznie zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie wraz z opiekunami. Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie, pod numerem 690 832 690, do dnia 20 listopada 2023 r.

Wystawę prac można oglądać od wtorku 21 listopada 2023 roku w budynku MDK, ul. Warszawska 79a w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Pobierz komunikat

 


Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji konkursu plastycznego „Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury” uczniów wszystkich typów szkół, uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek prowadzących zajęcia pozalekcyjne.
Termin przesłania zgłoszenia oraz dostarczenia prac upływa 3 listopada 2023 roku.
Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 21 listopada 2023 roku o godz. 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 3 listopada 2023 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79a

Pobierz regulamin


Formularze zgłoszeń

Zgłoszenie indywidualne

Zgłoszenie zbiorowe

Z przyjemnością informujemy, że „Białystok wczoraj-dziś-jutro” 2023 ph. „Stolica piękna, sztuki i natury” został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.