Wojewódzki Konkurs Plastyczny "S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Dziękujemy wszystkim za udział, a laureatom gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz otwarciem wystawy odbędzie się 16 lutego 2024 (piątek) o godzinie 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do wtorku 13 lutego (włącznie) mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "S.O.S dla bezdomnych kotów!". Termin przesłania zgłoszeń i prac upływa 19 stycznia 2024 r.;

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 16 lutego 2024 r. o godzinie 10.00, MDK, ul. Warszawska 79a.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

pobierz regulamin

formularz zgłoszenia