„KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość" – Białystok 2024

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatom oraz  osobom nagrodzonym i wyróżnionym.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.00, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w podsumowaniu do 8 kwietnia 2024 r. drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundatorem nagród w konkursie jest Podlaski Kurator Oświaty.

Pobierz komunikat


Podlaski Kurator Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI - TRADYCJE, WSPÓŁCZESNOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ", Białystok 2024.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 9 marca 2024 r.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 w siedzibie Placówki, ul. Warszawska 79a.

Laureaci konkursu oraz osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

pobierz regulamin

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.