WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT BANKNOTU – IV edycja

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z komunikatem IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego na projekt banknotu ph. „Przyroda i atrakcje turystyczne województwa podlaskiego”.

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie i wspaniałe prace, a laureatom nagród i wyróżnień jak również nauczycielom i rodzicom, składamy serdeczne gratulacje.

Zapraszamy wszystkich uczestników i opiekunów do udziału w uroczystym podsumowaniu, połączonym z wręczeniem nagród laureatom konkursu, które odbędzie się 9 maja 2024 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału (uczestnika, opiekuna i innych gości), wysyłając maila zwrotnego do 6 maja br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem - Jacek Forfa, sekretariat konkursu.

Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu, ilustrującego przyrodniczy lub turystyczny symbol naszego regionu ph. „Przyroda i atrakcje turystyczne województwa podlaskiego”.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

• 8-11 lat,
  • 12-14 lat,
  • 15-26 lat.

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 20 marca 2024 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 9 maja 2024 roku. Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym.

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin