Konkurs plastyczny "Tradycje i obyczaje Polaków"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami wojewódzkiego konkursu plastycznego „Tradycje i obyczaje Polaków”.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy laureatom, osobom nagrodzonym i wyróżnionym oraz opiekunom. Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku (środa) o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, sala nr 3.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Tradycje i obyczaje Polaków", który organizuje Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół specjalnych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej oraz innych placówek wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami z Województwa Podlaskiego.

Termin składania prac upływa 29 marca 2024 roku.

Pobierz regulamin