Wojewódzki konkurs plastyczny „Czytam i maluję z pasją – podróż po literaturze dziecięcej i młodzieżowej"

Serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym „Czytam i maluję z pasją – podróż po literaturze dziecięcej i młodzieżowej”

Konkurs skierowany jest do wychowanków przedszkoli, uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół sztuk plastycznych) oraz uczestników zajęć
w placówkach oświatowo-wychowawczych, świetlicach, klubach itp. województwa podlaskiego.

Zachęcamy uczestników konkursu do samodzielnego przedstawienia swobodnej, oryginalnej wypowiedzi plastycznej, zainspirowanej ulubioną bajką, legendą, wierszem, opowiadaniem lub powieścią.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 15 października 2024 roku, do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród
i wyróżnień odbędzie się 30 października 2024 roku o godzinie 10.00
w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Formularz zgłoszeniowy

Z przyjemnością informujemy, że Wojewódzki konkurs plastyczny "Czytam i maluję z pasją" - podróż po literaturze dziecięcej i młodzieżowej został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg