Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem".

Zdjęcia z uroczystego podsumowania Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" Rok 2022 - Rokiem Polskiego Patriotyzm, które odbyło się 24.11.2022 roku, w ramach koncertu galowego "Dla Niepodległej".


Wyniki konkursu

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszonym poniżej komunikatem z wynikami wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" Rok 2022 - Rokiem Romantyzmu Polskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie.

Osobom nagrodzonym i wyróżnionym a także ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na podsumowanie konkursu, które odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 24 listopada 2022 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podczas koncertu osoby nagrodzone oraz wyróżnione zaprezentują się ponownie na  scenie, a także otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Prosimy o potwierdzenie przybycia laureatów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.11.2022 r.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem prezentacji uczestników Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" Rok 2022 - Rokiem Polskiego Patriotyzmu. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń przesłuchania rozpoczniemy o godz. 9.00. W harmonogramie podany został czas rozpoczęcia każdej z kategorii wiekowej:

kat. I - godz. 9.00,

kat. II - godz 10.50,

kat. III - godz. 12.00.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem"- Rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego.

Konkurs poświęcony jest literaturze o tematyce patriotycznej - przy czym w tegorocznej edycji zachęcamy uczestników, aby sięgnęli do literatury epoki romantyzmu, z racji ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 7.11.2022 r. przez zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 15.11.2022 r. o godz. 9.30 w MDK. ul. Warszawska 79a, Białystok.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją laureatów odbędzie się 24 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem" Rok 2022 - Rokiem Romantyzmu Polskiego, został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Dziękujemy za wsparcie rzeczowe w formie nagród Oddziałowi Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Muzeum Pamięci Sybiru.

 herb honorowy patronat jpg    logo IPN logo Sybir 5cm z polem

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.