Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2023

W dniu 1 kwietnia 2023 roku w Białostockim Teatrze Lalek odbyło się uroczyste podsumowanie Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2023 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień zwycięskim zespołom.

Organizatorzy konkursu składają podziękowania uczestnikom zajęć grup teatralnych pracujących w Młodzieżowym Domu Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku pod kierunkiem artystycznym p. Magdaleny Kiszko-Dojlidko oraz p. Ewy Gajewskiej-Jasińskiej. To Oni poprowadzili tegoroczne forum, zadbali o porządek i miłą atmosferę, zapewniając sprawny przebieg przeglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Komunikat

 


W dniach 28 i 29 marca 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku odbędą się prezentacje konkursowe Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2023– scena dziecięca i młodzieżowa.

W konkursie udział weźmie 20 zespołów, które występować będą zgodnie z podanym poniżej harmonogramem. Grupy teatralne prezentujące się w ramach Forum prosimy o przybycie na godzinę wyznaczoną dla danej kategorii wiekowej i solidarne oglądanie wszystkich spektakli. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień zwycięskim zespołom, odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku (sobota) o godz.10.30 w Białostockim Teatrze Lalek(ul. Kalinowskiego 1).

Serdecznie zapraszamy reprezentacje grup wraz z opiekunami do uczestnictwa w powyższej uroczystości.

Po zakończeniu części oficjalnej,  zachęcamy przedstawicieli zespołów do obejrzenia spektakli pt. „Robot i Motylek"(sala prób) oraz „Bajka o rybaku i rybce”(sala kameralna) w wykonaniu aktorów Białostockiego Teatru Lalek.

Uwaga: Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności na Finale oraz zgłoszenie liczby osób, które tego dnia będą reprezentować daną grupę. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 690 832 690 do 27 marca 2023 r. Istnieje możliwość uczestnictwa całej grupy teatralnej – liczy się kolejność zgłoszeń.

Pobierz harmonogram

 


Serdecznie zapraszamy zespoły zrzeszające dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego do udziału Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2023.

Zgłoszenia zespołu do udziału w konkursie należy dokonać do 14 marca 2023 roku poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej drogą elektroniczną (w formacie edytowalnym) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spektakle zostaną zaprezentowane na żywo w dniach 28 i 29 marca 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku o godz. 10.30 w Białostockim Teatrze Lalek przy ulicy Kalinowskiego 1 w Białymstoku.

Pobierz regulamin

Karta zgłoszenia

Organizatorzy:

Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku,

W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udziela:

Małgorzata Domalewska

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.