Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom konkursu podczas Koncertu Galowego 31 marca 2023 roku, który odbędzie się w MDK o godz. 9.30.

Na scenie zaprezentują się ponownie tylko dzieci nagrodzone.

Pobierz komunikat


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników Konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Przesłuchania recytatorów odbędą się 27 marca 2023 r. (poniedziałek) o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursie recytatorskim „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się 27 marca 2023 roku roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić maksymalnie 2 recytatorów.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 marca 2023 roku poprzez znajdujący się poniżej elektroniczny formularz. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego laureatów - 31 marca 2023 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wypełnij formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.