Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Wyniki konkursu
 
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego ph. "Wolność kocham i rozumiem", który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku w dniach 14-15 listopada 2023 r.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom, zaś wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Laureatów (osoby nagrodzone i wyróżnione) serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

 
Partner
logo 7cm z polem
 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogram przesłuchań uczestników wojewódzkiego konkursu recytatorskiego "Wolność kocham i rozumiem" .

Uwaga. Ze względu na bardzo dużą ilość uczestników przesłuchania konkursowe zostały podzielone na dwa dni 14 i 15 listopada 2023 r. (wtorek - środa).

14 listopada zaprezentują się uczestnicy I i II kategorii wiekowej, zaś 15 listopada uczestnicy III kategorii wiekowej.

Godziny rozpoczęcia poszczególnych kategorii podane są w załączonym harmonogramie.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem".

Konkurs poświęcony jest literaturze o tematyce patriotycznej. Zadaniem uczestnika jest przygotowanie jednego wiersza lub fragmentu prozy nawiązującego do tematu konkursu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 6.11.2023 r. przez zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 14.11.2023 r. o godz. 9.30 w MDK. ul. Warszawska 79a, Białystok.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją laureatów odbędzie się 23 listopada 2023 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białystoku, ul. Warszawska 79 A.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

 

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.