Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024

W dniu 20 kwietnia 2024 roku, w Białostockim Teatrze Lalek odbyło się uroczyste podsumowanie Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród laureatom i wyróżnień zwycięskim zespołom. Nauczyciele-opiekunowie artystyczni grup otrzymali podziękowania za przygotowanie zespołów do konkursu. Wszyscy uczestnicy Forum, w nagrodę, zostali zaproszeni na spektakl "Bajka o Rycerzu bez Konia" w wykonaniu aktorów Białostockiego Teatru Lalek.
Dyplomy, które nie zostały odebrane podczas uroczystości można odebrać w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a. Zespoły spoza Białegostoku otrzymają dyplomy pocztą.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Pobierz komunikat


W dniach 15, 16 i 17 kwietnia 2024 roku w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 przy ul. Warszawskiej 79a w Białymstoku odbędą się prezentacje konkursowe Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej Białystok 2024 – scena dziecięca i młodzieżowa.

Serdecznie zapraszamy zgłoszone zespoły.

Harmonogram prezentacji

 


Serdecznie zapraszamy zespoły zrzeszające dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego do udziału w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024.

Zgłoszenia zespołu do udziału w konkursie należy dokonać do 27 marca 2024 roku poprzez wypełnienie karty zgłoszenia przesłanie jej drogą elektroniczną (w formacie edytowalnym) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spektakle zostaną zaprezentowane na żywo w dniach 16 i 17 kwietnia 2024 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2
w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku o godz. 10.30.

Pobierz regulamin

Karta zgłoszenia

Organizatorzy:

Podlaski Kurator Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku,

W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udziela: Małgorzata Domalewska,

tel. 690832690

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.