Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursie recytatorskim „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się 14 maja 2024 roku roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić maksymalnie 2 recytatorów.

Zgłoszenia należy przesyłać do 6.05.2024 roku poprzez znajdujący się poniżej elektroniczny formularz. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego laureatów - 17 maja 2024 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.

facebooklogo pntablicalogo bip

Deklaracja dostępności.