Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki", który odbył się 14 maja 2024 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie a ich opiekunom - nauczycielom, rodzicom, dziadkom za przygotowanie swoich pociech.

Dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym składamy serdecznie gratulacje i zapraszamy na koncert laureatów, który odbędzie się 17 maja 2024 roku, o godz. 9.30 w MDK.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 14 maja 2024 r. o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursie recytatorskim „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się 14 maja 2024 roku roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić maksymalnie 2 recytatorów.

Zgłoszenia należy przesyłać do 6.05.2024 roku poprzez znajdujący się poniżej elektroniczny formularz. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego laureatów - 17 maja 2024 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.