"Wolność kocham i rozumiem"

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim konkursie recytatorskim ph. "Wolność kocham i rozumiem".

Celem zgłoszenia uczestnika należy do dnia 4.11.2024 r. wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej. Przesłuchania konkursowe odbęda się 14.11.2024 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość rozłożenia przesłuchań na dwa dni.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 21.11.2024 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia