„Plakat Światowych Igrzysk Lotniczych – Dubaj 2015”- konkurs plastyczny towarzyszący zawodom modeli latających

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, w porozumieniu z Politechniką Białostocką, Instytutem Lotnictwa w Warszawie, Aeroklubem Białostockim uprzejmie informuje, iż w konkursie plastycznym ph. „Plakat Światowych Igrzysk Lotniczych – Dubaj 2015", w trzech kategoriach wiekowych nadesłano łącznie 96 prac z 20 placówek oświatowych i placówki pozaszkolnej województwa podlaskiego.

Komisja w składzie:

- Bogdan Marszeniuk – Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku,

- Agata Krutul – IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku,

- Andrzej Łukaszewicz – Politechnika Białostocka

przyznała 3 nagrody i 19 wyróżnień.

Uroczyste podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem dyplomów pamiątkowych, nagród i wyróżnień odbędzie się 21 lutego 2015 roku o godz. 10.00 w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41. Zapraszamy!

Uwaga! Przedłużamy termin składania prac!
Organizatorzy konkursu informują, że termin składania prac został przedłużony do 13 lutego 2015 roku. 18 lutego wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie MDK. Termin podsumowania konkursu pozostaje bez zmian  - 21 lutego 2015 roku o godz.10 podczas VIII Zawodów Halowych Modeli Latających w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego. Każda szkoła lub placówka może zgłosić dowolną ilość prac w każdej kategorii. Należy wykonać je wybraną techniką m.in.: farbą akrylową, olejną, ołówkami nieścieralnymi, flamastrami lub markerami, piórami kulkowymi, tuszem, pastelami, kredkami. Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok (z dopiskiem: konkurs plastyczny FAI) do piątku, 6 lutego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas VIII Zawodów Halowych Modeli Latających, które odbędą się 21 lutego 2015 r. o godz.10-tej w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41.

Pobierz regulamin - zawodów

Pobierz regulamin - konkursu plastycznego