Wojewódzki konkurs plastyczny "Jesteśmy jednym światem"

Wyniki konkursu

W dniu 11 marca 2015 roku powołana przez organizatora Komisja dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs przyznając 13 nagród i 5 wyróżnień.

Autorów prac nagrodzonych wraz z opiekunami zapraszamy 19 marca 2015 roku o godz. 10.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79A na uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego zostaną wręczone nagrody, a wszystkich autorów biorących udział w konkursie zapraszamy do obejrzenia spektaklu "Była sobie klasa" w wykonaniu Teatru Jak Się Patrzy.

Prace nagrodzone i wyróżnione można będzie oglądać na wystawie pokonkursowej.

Poniżej zamieszczamy komunikat z wykazem autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Jesteśmy jednym światem". Termin składania prac: 6 marca 2015 roku, rozstrzygnięcie konkursu: 19 marca 2015 roku, godz. 10.00. Konkurs o zasięgu wojewódzkim, szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin